Loovustunnid

Loovustoa koduleht on uuendamisel.

TUNNIPLAAN:

 

ESMASPÄEVAL kell 10.00 Kaja keskuses Mustamäel, Vilde tee 118
TEISIPÄEVAL  kell 10.30  Nõmme Huvikoolis, Vikerkaare 10
TEISIPÄEVAL kell 17.30 ja 18.15  Pirita Vaba Aja Keskuses, Merivälja tee 3
KOLMAPÄEVAL kell 10 ja 11 Pirita Vaba Aja Keskuses, Merivälja tee 3
NELJAPÄEVAL kell 16 ja 16.50  Kadriorus Lastemuuseumis Miiamilla, Koidula 21C

 

VAATA VANUSEGRUPPE JA INFOT SIIN NING REGISTREERI:  https://forms.gle/RXiCmHXbv3rcdZKe9

Loovustuba

 

www.loovustuba.blogspot.com
www.facebook.com/loovustunnid

www.instagram.com/loovustuba
www.twitter.com/loovustuba

info@loovustuba.ee

505 2498

 

Miks see su lapsele hea on?

KUNST JA EESTI KEEL ühes
🍓Loovustoa loovustundides hoiame tähelepanu lapse ealisel arengul läbi käelise tegevuse ja kõnelise-keelelise arendamise. Mida paremini on arenenud lapse peenmotoorika, seda paremini areneb kõne, koordinatsioon, kirja ja lugemisoskus. Peenmotoorika tähendab käte ja silmade koostööd, kui nõtkelt ja täpselt sõrmekesed esemeid haaravad ja nendega üht või teist tegevust suudavad sooritada. Lapse taju ja tunnetuse areng läbi loovtegevuse Loovustoa loovustunnis on üks võimalus kasvada mängides.

MIDA TUNDI KAASA VÕTTA:
vahetusriided nii vanemale kui lapsele, mida tohib määrida ja käterätik, et oleks mugav pesta.
lapsele sobiv jook või söögipala kaasa, et pärast toimekat tundi saaks laps end hästi tunda ja keha kinnitada. Tunni ajal palun ärge lapsele süüa andke (v.a tungival vajadusel rinnalapse rahustamiseks), sest see viib rühmakaaslaste mõtted mujale.

Kursuse lõpus saavad õpilased nimelised tunnistused.

Tundide tasu sisaldab: professionaalse juhendajaga loovustundi, kus teie päralt on kõik materjalid ja töövahendid, prinditavaid pdf formaadis töölehti meisterdamiseks ja laulu-salmide õppimiseks aga samuti sisaldab see ka riigimakse ja rendikulutusi.

Osaleda saab hulgi või ühe tunni kaupa_
1 tund 15.-
5 tunni kaart 70.-, saab kasutada 6 töönädala jooksul
10 tunni kaart 130.-, saab kasutada 12 töönädala jooksul

KUIDAS TASUDA
Tasuda saab ainult ülekandega. Palun tasuge pärast esimest külastust samal päeval.

Maksmine:
MTÜ Loovustuba, Swedbank
IBAN: EE562200221032651086
NB!! Selgitus: lapse nimi rühm (näiteks: Mia Kuusk, Pirita kell 11)

Sama pere kolmas laps TASUTA.

Ettemakstud õppemaksu ei tagastata.
Covid-erikorra puhul ettemakstud õppemaks säilib.

Erahuvikool Loovustoa  õppemaksule laienevad soodustused tulumaksuseaduse (§ 26, lõige 4) alusel. Tulumaksu tagastamiseks peab olema täidetud antud avalduses allpool isikukoodide väljad. Tulumaksutagastust ei tehta vaid ühe loovustunni külastuse korral.

MIKS VALIDA LOOVUSTOA LOOVUSTUNNID?

Loovustuba
Sest need on parimad, traditsioonilise algupärase loovõpetuse formaadiga loovustunnid, mis on loodud lapse arengu toetamiseks ning on väga pere ja lapsesõbralikud.

Milles see väljendub?
☀️ Esiteks loovustundide formaadi aluseks on lapse individuaalne arendamine. Perel ja lapsel peab olema meeldiv ja mugav tunnis töötada. Iga laps teeb oma samme õigel ajal ja just siis kui tema on selleks valmis.
🎨 Teiseks, Loovustoa loovustunnis kasutame nii toiduaineid kui ka kunstivahendeid, lelusid ja rütmipille. Kõik vahendid ja materjalid on vanusele vastavast materjalist.
💵 Kolmandaks, me ei seo peresid lepinguga ning loovustundide eest tuleb tasuda siis kui oled tunnis käinud, seda näinud ja kogenud. Sa ei pea ostma põrsast kotis.
Ning arvestades “corona”-aega ei ole meil ka kuutasu ega kohamaksu. Meil on paindlik maksusüsteem.
👨‍👩‍👦 Neljandaks, meile on tähtis õpetajate ja õpilaste tervis ning teeme omalt poolt kõik, mis võimalik, et oleksime ka kolmandal Covid-hooajal terved. Meie õpetajad on vaktsineeritud ning jälgime Eesti Vabariigi Valitsuse korraldusi. Töötame väikestes rühmades, vaktsineerimist lapsevanematelt ei nõua. Tähtis on jälgida oma enesetunnet ja haigena jääda koju.
🎁 Lisaks, õplane ei ole seotud ühe rühmaga ning saab vajadusel puudutud tunnid sobival ajal järgi teha. Nädalas on mitmeid loovustunde Tallinna neljas linnaosas.
Mõlemal covid- aastal tegime suvel Nõmmel, Kadriorus ja Pirital järeltunde. Seda teeme ka uuel hooajal, juhul kui tuleb jääda taas distantsõppele koju. Distantsõppe ajal on võimalik soovijatel osaleda veebitundides.

20 aastat oleme täiustanud ja arendanud loovustundide metoodikat. See on olnud pikk ja huvitav aeg ning ikka veel läheme tundi nii õhinapõhiselt kui tegime seda esimestel aastatel ning naudime igat päeva ja rühma, kes meie tundides osalevad.
Loovustoa õpetajad on oma ala spetsialistid ning suurtes ülikoolides tarkust ammutanud. 💯
Kui meie rühmad sobivad sinu ja su lapse uneajaga, siis võtke kaasa vahetusriided, mida tohib määrida, registreerige siin: https://forms.gle/RXiCmHXbv3rcdZKe9

 

Väike pildigalerii

rohkem vaata meie blogis:

http://loovustuba.blogspot.com/

LoovustubaLoovutubaLoovutubaLoovustubaloovustubaLoovustubaLoovutuba

 

Koduleht on uuendamisel