Esilehele SUVEKOOL 2018 TUNNIPLAAN Osaleja info Kontakt Näitus 24h
 
 
est |  eng |  rus | 

Loovustoa õpetlikud üritused esimesel veerandil

Esimene veerand saab läbi ja meil on aeg teha kokkuvõtteid.

Neil sügiskuudel oli meil hea meel koos Loovustoa õpilaste peredega meistredada, külastada KUMU ja mängida KAisuga Loovustoa lugemispesas Tallinna Keskraamatukogus.

Lisaks regulaarsetele loovustundidele saavad meie õpilased koos vanemate ja vanavanemate, õdede ja vendadega rännata põnevates paikades.

Meisterdamistundidides Nõmmel ja Pirital katsetasime kipsjäljega: võtsime jälje savilt ja taignalt. Lisaks võite proovida veel kipsjälje võtmist märja liiva pealt.

KUMUs jalutasime väiksemate õpilastega "TRuu sõbra otsingul" ning suurematega mängisime skulptuuri-mänge. TUnni lõpus saime voolida traatkarkassile plastiliinist värvilisi figuure. (www.ekm.ee)

Tallinna Keskraamatukogu on hea ja sõbralik koht tervele perele. SEl veerandil oli meie Loovustoa lUgemispesa Kännukuke haruraamatukogus. Me mängisime Kaisuga, kes on tuntud Tähepoisi ja Lota-Liisa hea sõbrana. Vaata täpsemalt: www.kurrunurru.ee ja www.keskraamatukogu.ee.

Järgmisel veerandil ootab meid Nurmenuku raamatukogu, KUMU ja meisterdamistoad Kaja keskuses ja Pirital. Tänu meie õpilase  Liisi vanaemale alustame teisel poolaastal koostööd Tallinna Botaanikaaiaga (www.tba.ee).

 

 

Sisukaart |  Esilehele  UUDISED  Loovustoa õpetlikud üritused esimesel veerandil 
Loovustuba.ee | info @ loovustuba.ee