Esilehele SUVEKOOL 2018 TUNNIPLAAN Osaleja info Kontakt Näitus 24h
 
 
est |  eng |  rus | 

Loovustoa üritused jaanuaris

27 jaanuaril kell 10.00 Perede meisterdamine NÕMME KULTUURIKESKUSES. Teemaks on viltimine: katsetame koos lastega viltimistehnikat, vildime kõrina ja mobiiltelefoni koti. Lapsed aitavad meid vahutamise ja hõõrumise juures. Töö on vesine ja vahune, vahetusriided võtke kaasa.

27. jaanuaril kell 11.00 ja 19.00 Perede meisterdamine PIRITA VABA AJA KEKSUSES, Merivälja tee 3. Teemaks on viltimine: katsetame koos lastega viltimistehnikat, vildime kõrina ja mobiiltelefoni koti. Lapsed aitavad meid vahutamise ja hõõrumise juures. Töö on vesine ja vahune, vahetusriided võtke kaasa.

28. jaanuaril kell 17.30-18.30 Loovustoa Lugemispesa SÕLE RAAMATUKOGUS, Sõle 47B( www.keskraamatukogu.ee). Lõpetame oma tillukese talvenäituse ja juhatame sisse lugemisaasta.
2010 a on kuulutatud lugemisaastaks. Teeme ettevalmistusi uueks näituseks: mängime raamatuga "Väike kollane ja väike sinine", suuremad lahendavad mõistatusi, väiksemad aitavad kollasel ja sinisel roheliseks saada. Meie lapsed osalevad väljapanekuga Eesti Lugemisühingu konverentsil 11.06.2010.a. "Lugemine on ainus kogu elu kestev nauding".  Oodatud on lapsed vanuses 6 kuud kuni 7 aastat emme, issi, õe ja vennaga, vanaema ja vanaisaga. Töö ei ole määriv. EELREGISTREERIMINE: info@loovustuba.ee
 

Sisukaart |  Esilehele  UUDISED  Loovustoa üritused jaanuaris 
Loovustuba.ee | info @ loovustuba.ee