Esilehele Õpilaste edulood TUNNIPLAAN Osaleja info Kontakt
 
 
est |  eng |  rus | 

Loovustoa perede üritused mais

Esmaspäeval 17.05 perede meisterdamistund Kaja keskuses koos õp Tagliga. See on super huper ilus õhtupoolik,proovime koos valmistada spetsiaalsest massist pärleid ja helmeid nn millefiori tehnikas. Lapsed saavad voolida ilusaid asju pehme ja sõbraliku mesilasvaha plastiliiniga.
Millefiori-tehnika .15. sajandil Veneetsias alguse saanud mosaiikklaasi tehnikas valminud lillemotiivi hakati hiljem kutsuma millefiori-tehnikaks (itaalia keeles “tuhat lille”). Sama põhimõtte on üle võtnud polümeersavi voolijad. Idee on lihtne, tuleb valmistada üks pikk rull, millest lõigatakse palju sarnaseid lillekesi. (vaata ilusaid ideid http://blog.helmehaldjas.ee/ )

Kolmapäeval 19.05  LOOVUSTOA PEREDE PIKNIK TALLINNA BOTAANIKAAIAS
Botaanikaaed asub Tallinna idaservas, 10 km kaugusel kesklinnast ja 3 km Pirita purjespordi- ja suvituskeskusest. Botaanikaaia maad paiknevad kahel pool Pirita jõge, olles piiratud ulatusliku liivase männimetsa alaga. Otse botaanikaaia naabrusse jääb Tallinna teletorn.
Vaata liskas: www.tba.ee ja www.keskkonnainfo.ee

Neljapäeval 20.05 toimub maaliline LOOVUSTUND lastele Miia Milla Manda Muuseumi kunstiklassis.

Laupäeval 22.05
olete oodatud LOOVUSTOA MUUSEUMITUNDI KUMUs.


Teisipäeval 25.05 on perede meisterdamistund Pirita Vaba Aja keskuses koos õp Natalyga.  Teie käsutuses on riidekotid ja T-särgid, linikud ja akrüülvärvid.  Eelmiste tundide ideed leiate siin: http://loovustuba.blogspot.com/2009/12/perede-meisterdamistund.html

Kolmapäeval 26.05 on perede meisterdamistund Pirita Vaba Aja keskuses koos õp Natalyga.  Teie käsutuses on riidekotid ja T-särgid, linikud ja akrüülvärvid.
 
Kolmapäeval 26.05  toimub maaliline LOOVUSTUND lastele Miia Milla Manda Muuseumi kunstiklassis.


MAIKUU kuumaks sisaldab kõiki nimetatuid üritusi. Juhul, kui te ei kasuta kuumaksu või poolaastamaksu, siis tuleb tasuda ürituste eest üksiktunnina.

Sisukaart |  Esilehele  UUDISED  Loovustoa perede üritused mais 
Loovustuba.ee | info @ loovustuba.ee