Esilehele TUNNIPLAAN Osaleja info Kontakt Näitus 24h
 
 
est |  eng |  rus | 

LOOVUSTUBA SOOVITAB: teeme ise koos lastega! Ilusad kaardid ja kingitused sõbrapäevaks.

Tulemas on sõbrapäev, Vabariigi aastapäev, vastlad... Sel puhul oleme täiendanud FB lehte (loovustuba.ee)  ja BLOGI huvitavate ideedega ja artiklitega.

www.loovustuba.blogspot.com

TEE ISE KOOS OMA LAPSEGA KODUS VÄIKE LOOV PESAKE. Kodus on mugav toimetada vannitoas või köögis. Laps võib olla ka oma söögitoolis, et tal oleks mugav lauakesel toimetada. Ole lapse juures ja jälgi teda hoolega. Hernes ja uba ohtlikud töövahendid, jahu ja tainas on märksa sõbralikumad. Kääre ära anna lapsele kätte ja liimipulga ots hoia kinni. Väiksematega on hea teha "kohustusliku" sõbrapäeva kaarti koos hea-meeleolu-tegevusega. Sest kaardi tegemine on siiski tulemusele suunatud töö aga lapsele pakub rõõmu töö protsess. Pakkuge talle kõrvaltegevuse jaoks  väikseid topsikuid ja kaerahelbeid, kliisid või jahu. Lubage aineid ühest anumast teise tõsta, sorteerida ja lusikaga segada.

LOOVUSTOA BLOGIS on uusi ja vanu ideid meisterdamiseks. Kerged ja mugavad kingiideed sõbrapäevaks, mida saab teha väga väikestega ja pisut suurematega .

Meistredamise ja piltidega lisaleht: www.loovustuba.blogspot.com (uudised, pildid, fotod, meisterdamisülesanded)
Loovustuba.ee FACEBOOKIS: http://www.facebook.com/loovustunnid (kiiremad uudised kohe kätte)

Sisukaart |  Esilehele  UUDISED  LOOVUSTUBA SOOVITAB: teeme ise koos lastega! Ilusad kaardid ja kingitused sõbrapäevaks. 
Loovustuba.ee | info @ loovustuba.ee