Esilehele Õpilaste edulood TUNNIPLAAN Osaleja info Kontakt
 
 
est |  eng |  rus | 

Loovustoa õpilaste edulood_Ingmar Erik Kiviloo

15th July 2019 | papacharlie

 Loovustuba soovitab! Kontsert beebidele Pirital
Uhkusega kutsume teid meie Loovustoa "staažika beebi" juba ammu suureks sirgunud noormehe kaunile konsterdile. Loovustoal on hea meel, et meie ridades on nii palju andekaid, huvitavaid, rõõmsaid ja särasilmseid lapsi. Lubage tutvustada, Ingmar Erik Kiviloo. Sel aastal sai Ingmar Erik 15 aastaseks, õpib Vanalinna Hariduskolleegiumis ja musitseerib viiuliansamblis Võlukeeled.

Loovustoa õpilaste edulood_Tarvi TAmm

15th July 2019 | papacharlie

 LOOVUSTUBA ARMASTAB JA ON UHKE!!

2.09.2018 toimus Pirita VAKis seiklusorienteerumine ja te kujutate ette kui uhke on Loovustuba, sest võitjate tiimi Tarvi Tamm ON MEIE SUPER ÕPILANE - ma usun te mõistate, et me kohtusime temaga maalikümbluses kauges beebieas! 

Loovustuba mäletab ja innuga elab kaasa oma kallitele õpilastele. MEIE MÄLETAME TEID ja OLEME VÄGA UHKED TEIE ÜLE!!! Aitäh!...

Loovustoa õpilaste edulood_Rene Ron Vest

15th July 2019 | papacharlie

 Loovustuba esitleb - meie beebide edulood.

Te ju mõistate, et kord on kõik väikesed maailmakodanikud suured tegijad. Atleedid, maailmameistrid ja parimad ujujad. Noorhärra Ron lõpetas sel aastal edukalt Tallinna 21 Kooli ja liigub vapralt edasi elus rekordeid püstitades. Soovime Loovustoaga talle tuult tiibadesse ja kui tahad kasvada nii tubliks nagu Ron, tule juba varsti 22 septembril Pirita sügisjooksule - iga võit loeb! See spordi- suplus on päris sarnane meie loovate mudatundidega

 

 

 

Loovustoa õpilaste edulood_Anastasija Fjodorova

15th July 2019 | papacharlie

Loovustuba esitleb - meie beebide edulood.

Aasta siis oli... täpselt kümma aastat tagasi 
Loovustoa õpetajad mäletavad igat sõstrasilma, kes koos meiega loovat rada on tallanud. Tõsijutt. Tundub ulmena, kuidas tuhanded silmapaarid meelde jäävad aga nii see on. 
Täna vaadates Nastja töid ja saavutusi, oleme ülimalt õnnelikud ja uhked, et oleme olnud tema teekonna alguses.
Lubage esitleda, Loovustoa ammuste aegade õpilane ja nüüdseks kenaks neiuks sirgunud Anastasija. Piltidel on 15-aastase Anastasija Fjodorova looming, õpib täna Prantsuse Lütseumis 9.klassis, käib Tallinna Kunstikoolis (4.kursus) ja mängib FC Ajax Lasnamäe jalgpalliklubis ning on Eesti naiste U17 koondise mängija.

 

 

Alguste algusest on Loovustuba loonud meie õpilased.

15th July 2019 | papacharlie

 

Sisukaart |  Õpilaste edulood 
Loovustuba.ee | info @ loovustuba.ee