Loovustoa loovustunnid LASTEAEDADES

Põnnipesa lasteaed Hundi teel on maailma parimate võimalustega lapsesõbralik ja arendav.

LOOVUSTOA LOOVUSTUNNID toimuvad kord nädalas pärast uneaega. Loovustunnid toimuvad ruumis ja õues, vastavalt ilmale.

 

Põnnipesa lasteaed Viimsis. Vaata ja tutvu parimate õpetajatega ja vahvate lastega. https://www.pesa.ee/et

Põnnipesa lasteaed Marjamaa teel on vahvate ja taibukate laste kasvulava. Oi, mis ägedaid loovustunde oleme siin teinud! Ning alati on lastel veel rohkem ideid ja iga loovustund on nagu leiutajate küla laboratoorium. LOOVUSTOA LOOVUSTUNNID toimuvad kord nädalas pärast uneaega. Loovustunnid toimuvad nii toas kui ka õues.

Põnnipesa lasteaia Kaluri tänava rühmadel toimub LOOVUSTOA LOOVUSTUND kord nädalas pärast uneaega. Loovustunnid toimuvad nii õues kui ka toas. Siin loovad ainulaadseid teosed kõige pisemad kunstnikud.

Väike 24H näitus

Loovustoa loovustundides on kõige tähtsam laps ja tema tunded, mängulisus ning hea enesetunne. Loovustoa loovustundides anname aega lapsele ja aitame läbi mängu arendada tähelepanu, keeleoskust, peenmotoorikat. Loovustunnis on tähtsal kohal materjalitunnetus ja avatud meel. Pakume lastele eakohaseid töövahendeid ja harjutusi, et väike inimene saaks maailma avastada, analüüsida ja järeldusi teha. See on põnevmäng rütmipillide, värvide, voolimismasside, jahude ja paberitega… Kas teadsite, et peenmotoorika tähendab käte ja silmade koostööd, kui nõtkelt ja täpselt sõrmekesed esemeid haaravad ja nendega üht või teist tegevust suudavad sooritada. Lapse taju ja tunnetuse areng läbi loovtegevuse Loovustoa loovustunnis on üks võimalus kasvada mängides

Scroll to Top